Hotel Solny

Hotel Solny*** położony jest w spokojnej części Wieliczki, z dala od wielkomiejskiego hałasu, w otoczeniu domków jednorodzinnych. Jego atrakcyjność zwiększa bliskość do Kopalni Soli w Wieliczce oraz do obwodnicy krakowskiej, pozwalającej na łatwy dojazd do centrum Krakowa, Żydowskiej Dzielnicy Kazimierz, Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Odległość pomiędzy Hotelem Solny a Międzynarodowym Lotniskiem w podkrakowskich Balicach wynosi zaledwie 22 km .

RESTAURACJA

Zasmakują tu Państwo w smacznych i zdrowych daniach oraz wykwintnych deserach przygotowanych przez doświadczonego Szefa Kuchni specjalizującego się w tradycyjnych polskich daniach oraz kuchni włoskiej.
Z przyjemnością zajmiemy się organizacją przyjęć komunijnych, chrztów, wesel, imprez integracyjnych oraz innych imprez okolicznościowych.

KONFERENCJE

Hotel Solny dysponuje salą konferencyjną idealną do organizacji narad, szkoleń oraz sympozjów. Sala znajduje się na poziomie -1, posiada światło dzienne, internet bezprzewodowy, całe niezbędne zaplecze techniczne (ekran, rzutnik, flipchart).

USŁUGI DODATKOWE

Polecamy relaks w hotelowej saunie, sali bilardowej lub przytulnym barze

DLA BIZNESU

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy korporacyjnej z Hotelem Solny***. Indywidualnie negocjowane warunki rezerwacji sprawiają, że każdy z naszych Gości otrzymuje produkt dostosowany do wymagań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty biznesowej (mailowo lub telefonicznie).

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

Oddział firmy
HOTEL SOLNY
ul. Grottgera 27, 32-020 Wieliczka
Główna siedziba firmy
MOTEL NA WIERZYNKA,
Restauracja Maryla S.C. A.J. PASEK
ul Wierzynka 9, 32-020 Wieliczka
NIP: 6831662066

TEL. KONTAKTOWY : 12 289 00 12